Przebudzeni Pieśnią nad Pieśniami

Najwspanialsza! Ponadczasowa! Wielowymiarowa!

Taka jest Pieśń nad Pieśniami, autorstwa biblijnego króla Salomona. Przez wieki nikt nie podważył jej piękna, a komentatorzy prześcigają się w odkrywaniu nowych znaczeń, symboli i powiązań. Trochę ją zapomnieliśmy, zagłuszyliśmy, wyparliśmy ze świadomości.
Jej piękno przytłumiliśmy, jednak ono odżywa, tu i teraz!

Ogólnopolski projekt muzyczny pt. „Przebudzeni Pieśnią nad Pieśniami”

Projekt zakłada cykl koncertów w wykonaniu zespołu wokalno-instrumentalnego „Eufonia” – 90 minut wspólnego poszukiwania piękna i muzycznej opowieści o miłości oraz wydarzenia towarzyszące każdemu koncertowi. Mamy wielkie marzenie – wzbić falę dźwięków, która przepłynie przez cała Polskę, by obudzić to, co uśpione i zachwycić tym, co prawdziwe i doskonałe!

Zespół “Eufonia” składa się z zawodowych muzyków – nasze talenty i wieloletnie doświadczenie wykorzystujemy, by pokazać odbiorcom, że muzyka jest nośnikiem wartości, miłości i piękna.

Skład zespołu:
Twórca projektu: Agnieszka Fiuk
Dyrygent i aranżer: Łukasz Wilczura
Dwoje solistów, 16 osobowy zespół wokalny, 7 instrumentalistów (instrumenty klasyczne i etniczne) oraz gościnnie T.Etno – Tomasz Drozdek

Możliwe wydarzenia towarzyszące:
• warsztaty pogłębiające rozumienie tekstu
• spotkania z muzykami
• spotkania dla osób uczestniczących w misji szerzenia piękna i miłości

Pieśń odkryłam w najtrudniejszych momentach swojego życia. To z niej uczyłam się ponownie miłości i zaufania. Zmieniła moje myślenie i wciąż uczy mnie kochać świadomie. Długimi tygodniami czytałam, analizowałam, zagłębiałam i wsłuchiwałam się w komentarze współczesnych znawców. Zaczęłam komponować, doświadczać głębi i wartości przekazu. Wprowadziłam to w życie.
Odkryłam, że miłość, to bycie w nieustannym, dobrym dialogu z drugim człowiekiem. Dialog ten stał się doświadczeniem nie tylko mojego prywatnego życia, ale również spotkań koncertowych z publicznością.

Agnieszka Fiuk, twórca projektu

Jesteś Dyrektorem lub Organizatorem imprez kulturalnych i festiwali, Członkiem władz regionów i samorządów i szukasz wartościowej muzycznej propozycji na swoje wydarzenie?

Istnieje kilka opcji finansowania koncertu i wydarzeń towarzyszących przez organizatora, a także możliwość wsparcia finansowego w ramach współpracy z Fundacją Eufonia.

Dowiedz się więcej – skontaktuj się z nami: kontakt@fundacjaeufonia.pl lub koncerty@afiuk.pl

Chcemy nawiązać z Państwem jedyną w swoim rodzaju więź i zaprosić do współorganizowania koncertu w ramach ogólnopolskiego projektu muzycznego pt. „Przebudzeni Pieśnią nad Pieśniami”.

My zapewniamy najwyższy poziom artystyczny, by wydarzenie było wyjątkowe, przepełnione nietuzinkowym dźwiękiem i tekstem. Byśmy mogli podzielić się pięknem tych chwil w odpowiednim miejscu i czasie, potrzebujemy Państwa pomocy jako współorganizatorów – do czego bardzo serdecznie zapraszamy!

Mocno wierzymy, że spędzimy ze sobą wspólne chwile uniesienia pełne miłości i wzruszenia.

Back to top